Kirks Kole Beer — 1.25L

As of 1 Oct 2026, Kirks Kole Beer 1.25L is cheapest at Woolworths at $1.80 ($1.44/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.80 at Woolworths (1 Oct); highest: $1.80 — currently $1.80 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.80
Average
$1.80
Highest
$1.80
Lowest ever
$1.80 · Oct '26
Highest ever
$1.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Kirks

    KirksCheapest

    Kirks Kole Beer · 1.25L

    $1.44/1L$1.80Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Kirks

    KirksCheapest

    Kirks Kole Beer · 1.25L

    $1.44/1L$1.80Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Kirks

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kirks Kole Beer 1.25L cheapest?
Woolworths has the lowest price at $1.80 ($1.44/1 L).
What is the unit price of Kirks Kole Beer 1.25L?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.14/100ml.
What is the lowest price ever for Kirks Kole Beer 1.25L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kirks Kole Beer 1.25L is $1.80 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.80 at Woolworths.