Trolli Watermelon Splash Lollies — 18.8g
As of 2 Oct 2026, Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g is cheapest at Woolworths at $1.25 ($6.65/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.25 at Woolworths (2 Oct); highest: $1.25 — currently $1.25 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.25
- Average
- $1.25
- Highest
- $1.25
At the average price
7 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $1.25 ($6.65/100 g).
- How much does Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g cost?
- Prices range from $1.25 to $1.25 across 2 Australian supermarkets. The average price is $1.25.
- What is the unit price of Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $6.65/100g.
- Which supermarkets sell Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g?
- Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g is available at Woolworths and Coles.
- What is the lowest price ever for Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Trolli Watermelon Splash Lollies 18.8g is $1.25 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.25 at Woolworths.
