Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese — 160g

As of 1 Oct 2026, Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese 160g is cheapest at IGA at $10.55 ($6.59/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $10.55 at IGA (1 Oct); highest: $10.55 — currently $10.55 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.55
Average
$10.55
Highest
$10.55
Lowest ever
$10.55 · Oct '26
Highest ever
$10.55 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Derry O

    Derry OCheapest

    Derry-O Creamy Blue Cheese · 160g

    $6.59/100g$10.55IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Derry O

    Derry OCheapest

    Derry-O Creamy Blue Cheese · 160g

    $6.59/100g$10.55IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Derry O

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese 160g cheapest?
IGA has the lowest price at $10.55 ($6.59/100 g).
What is the unit price of Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese 160g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $6.59/100g.
What is the lowest price ever for Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese 160g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Derry O Derry-O Creamy Blue Cheese 160g is $10.55 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $10.55 at IGA.