Harris Farm Dark Chocolate Mousse — 350g
As of 29 Sept 2026, Harris Farm Dark Chocolate Mousse 350g is cheapest at Harris Farm at $8.69 ($24.83/1 kg) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $8.69 at Harris Farm (29 Sept); highest: $8.69 — currently $8.69 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $2.48/100g
- Average
- $2.48/100g
- Highest
- $2.48/100g
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Harris Farm | 350g | $8.69 | $2.48/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Harris Farm | 240g | $8.69 | $3.62/100g | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Harris FarmPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Harris Farm Dark Chocolate Mousse 350g cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $8.69 ($24.83/1 kg).
- What is the unit price of Harris Farm Dark Chocolate Mousse 350g?
- Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $2.48/100g.
- What is the lowest price ever for Harris Farm Dark Chocolate Mousse 350g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Harris Farm Dark Chocolate Mousse 350g is $8.69 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.69 at Harris Farm.

