Barker's ANZAC Biscuits · AU — 300g

As of 1 Oct 2026, Barker's ANZAC Biscuits · AU 300g is cheapest at Coles at $3.80 ($1.27/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.80 at Coles (1 Oct); highest: $3.80 — currently $3.80 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.80
Average
$3.80
Highest
$3.80
Lowest ever
$3.80 · Oct '26
Highest ever
$3.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Barker's

    Barker'sCheapest

    Barker's ANZAC Biscuits · AU · 300g

    $1.27/100g$3.80Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Barker's

    Barker'sCheapest

    Barker's ANZAC Biscuits · AU · 300g

    $1.27/100g$3.80Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Barker's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Barker's ANZAC Biscuits · AU 300g cheapest?
Coles has the lowest price at $3.80 ($1.27/100 g).
What is the unit price of Barker's ANZAC Biscuits · AU 300g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.27/100g.
What is the lowest price ever for Barker's ANZAC Biscuits · AU 300g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Barker's ANZAC Biscuits · AU 300g is $3.80 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.80 at Coles.

Categories