Vivalicious Introjuice Superfood — 350ml

As of 1 Oct 2026, Vivalicious Introjuice Superfood 350ml is cheapest at IGA at $4.69 ($1.34/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    VivaliciousCheapest

    Vivalicious Introjuice Superfood · 350ml

    $1.34/100ml$4.69IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    VivaliciousCheapest

    Vivalicious Introjuice Superfood · 350ml

    $1.34/100ml$4.69IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Vivalicious Introjuice Superfood 350ml cheapest?
IGA has the lowest price at $4.69 ($1.34/100 ml).
What is the unit price of Vivalicious Introjuice Superfood 350ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $1.34/100ml.