Black & Gold Soda Water — 1.25L

As of 1 Oct 2026, Black & Gold Soda Water 1.25L is cheapest at IGA at $1.15 ($0.92/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.15 at IGA (1 Oct); highest: $1.15 — currently $1.15 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.15
Average
$1.15
Highest
$1.15
Lowest ever
$1.15 · Oct '26
Highest ever
$1.15 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Black & Gold

    Black & GoldCheapest

    Black & Gold Soda Water · 1.25L

    $0.92/1L$1.15IGA

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Black & Gold

    Black & GoldCheapest

    Black & Gold Soda Water · 1.25L

    $0.92/1L$1.15IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Black & Gold

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Black & Gold Soda Water 1.25L cheapest?
IGA has the lowest price at $1.15 ($0.92/1 L).
What is the unit price of Black & Gold Soda Water 1.25L?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.09/100ml.
What is the lowest price ever for Black & Gold Soda Water 1.25L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Black & Gold Soda Water 1.25L is $1.15 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.15 at IGA.