Boursin Garlic & Herb Cheese — 77g

As of 1 Oct 2026, Boursin Garlic & Herb Cheese 77g is cheapest at Woolworths at $7.50 ($97.40/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.50 at Woolworths (1 Oct); highest: $7.50 — currently $7.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.50
Average
$7.50
Highest
$7.50
Lowest ever
$7.50 · Oct '26
Highest ever
$7.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Boursin

    BoursinCheapest

    Boursin Garlic & Herb Cheese · 77g

    $97.40/1kg$7.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Boursin

    BoursinCheapest

    Boursin Garlic & Herb Cheese · 77g

    $97.40/1kg$7.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Boursin

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Boursin Garlic & Herb Cheese 77g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $7.50 ($97.40/1 kg).
What is the unit price of Boursin Garlic & Herb Cheese 77g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $9.74/100g.
What is the lowest price ever for Boursin Garlic & Herb Cheese 77g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Boursin Garlic & Herb Cheese 77g is $7.50 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.50 at Woolworths.