St Agur Blue Cheese Standard — 125g

As of 2 Oct 2026, St Agur Blue Cheese Standard 125g is cheapest at Coles at $13.30 ($10.64/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $13.30 at Coles (1 Oct); highest: $13.30 — currently $13.30 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$13.30
Average
$13.30
Highest
$13.30
Lowest ever
$13.30 · Oct '26
Highest ever
$13.30 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1St Agur

    St AgurCheapest

    St Agur Blue Cheese Standard · 125g

    $10.64/100g$13.30Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1St Agur

    St AgurCheapest

    St Agur Blue Cheese Standard · 125g

    $10.64/100g$13.30Coles
1 brand available
Coles
  1. 1St Agur

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is St Agur Blue Cheese Standard 125g cheapest?
Coles has the lowest price at $13.30 ($10.64/100 g).
What is the unit price of St Agur Blue Cheese Standard 125g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $10.64/100g.
What is the lowest price ever for St Agur Blue Cheese Standard 125g?
The lowest price OpenOrder has recorded for St Agur Blue Cheese Standard 125g is $13.30 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $13.30 at Coles.