Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 — 50ml

As of 29 Sept 2026, Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 50ml is cheapest at Aldi at $9.99 ($19.98/100 ml) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $9.99 at Aldi (29 Sept); highest: $9.99 — currently $9.99 at Aldi. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.99
Average
$9.99
Highest
$9.99
Lowest ever
$9.99 · Sep '26
Highest ever
$9.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Lacura

    LacuraCheapest

    Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 · 50ml

    $19.98/100ml$9.99Aldi

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Lacura

    LacuraCheapest

    Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 · 50ml

    $19.98/100ml$9.99Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Lacura

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 50ml cheapest?
Aldi has the lowest price at $9.99 ($19.98/100 ml).
What is the unit price of Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 50ml?
Priced per 100ml. Aldi offers the best value at $19.98/100ml.
What is the lowest price ever for Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 50ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lacura 3-in-1 Beauty Oil 3 In-1 50ml is $9.99 at Aldi (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $9.99 at Aldi.