Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric — 500g
As of 29 Sept 2026, Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric 500g is cheapest at Harris Farm at $4.99 ($9.98/1 kg) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $4.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $4.99 — currently $4.99 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.67/100g
- Average
- $0.67/100g
- Highest
- $0.67/100g
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Babushka's | 750g | $4.99 | $0.67/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Babushka's | 500g | $4.99 | $1.00/100g | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Harris FarmPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric 500g cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $4.99 ($9.98/1 kg).
- What is the unit price of Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric 500g?
- Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $1.00/100g.
- What is the lowest price ever for Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric 500g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Babushka's Probiotic Kefir Natural Yoghurt Honey and Turmeric 500g is $4.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $4.99 at Harris Farm.

