Nerds Very Berry Gummy Clusters — 85g

As of 2 Oct 2026, Nerds Very Berry Gummy Clusters 85g is cheapest at IGA at $6.15 ($7.24/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.15 at IGA (1 Oct); highest: $6.15 — currently $6.15 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.15
Average
$6.15
Highest
$6.15
Lowest ever
$6.15 · Oct '26
Highest ever
$6.15 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nerds

    NerdsCheapest

    Nerds Very Berry Gummy Clusters · 85g

    $7.24/100g$6.15IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nerds

    NerdsCheapest

    Nerds Very Berry Gummy Clusters · 85g

    $7.24/100g$6.15IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Nerds

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nerds Very Berry Gummy Clusters 85g cheapest?
IGA has the lowest price at $6.15 ($7.24/100 g).
What is the unit price of Nerds Very Berry Gummy Clusters 85g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $7.24/100g.
What is the lowest price ever for Nerds Very Berry Gummy Clusters 85g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nerds Very Berry Gummy Clusters 85g is $6.15 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.15 at IGA.