Schär Gluten Free Twin Bar — 64.5g

As of 1 Oct 2026, Schär Gluten Free Twin Bar 64.5g is cheapest at IGA at $5.49 ($8.51/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.49 at IGA (1 Oct); highest: $5.49 — currently $5.49 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.49
Average
$5.49
Highest
$5.49
Lowest ever
$5.49 · Oct '26
Highest ever
$5.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Schär

    SchärCheapest

    Schär Gluten Free Twin Bar · 64.5g

    $8.51/100g$5.49IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Schär

    SchärCheapest

    Schär Gluten Free Twin Bar · 64.5g

    $8.51/100g$5.49IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Schär

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Schär Gluten Free Twin Bar 64.5g cheapest?
IGA has the lowest price at $5.49 ($8.51/100 g).
What is the unit price of Schär Gluten Free Twin Bar 64.5g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $8.51/100g.
What is the lowest price ever for Schär Gluten Free Twin Bar 64.5g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Schär Gluten Free Twin Bar 64.5g is $5.49 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.49 at IGA.