BSc Cookies & Cream Protein Bar — 92g

As of 1 Oct 2026, BSc Cookies & Cream Protein Bar 92g is cheapest at Woolworths at $6.50 ($7.07/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.50 at Woolworths (1 Oct); highest: $6.50 — currently $6.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.50
Average
$6.50
Highest
$6.50
Lowest ever
$6.50 · Oct '26
Highest ever
$6.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1BSc

    BScCheapest

    BSc Cookies & Cream Protein Bar · 92g

    $7.07/100g$6.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1BSc

    BScCheapest

    BSc Cookies & Cream Protein Bar · 92g

    $7.07/100g$6.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1BSc

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is BSc Cookies & Cream Protein Bar 92g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $6.50 ($7.07/100 g).
What is the unit price of BSc Cookies & Cream Protein Bar 92g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $7.07/100g.
What is the lowest price ever for BSc Cookies & Cream Protein Bar 92g?
The lowest price OpenOrder has recorded for BSc Cookies & Cream Protein Bar 92g is $6.50 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.50 at Woolworths.