Schär Maria Biscuits — 125g

As of 1 Oct 2026, Schär Maria Biscuits 125g is cheapest at IGA at $4.49 ($3.59/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.49 at IGA (1 Oct); highest: $4.49 — currently $4.49 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.49
Average
$4.49
Highest
$4.49
Lowest ever
$4.49 · Oct '26
Highest ever
$4.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    SchärCheapest

    Schär Maria Biscuits · 125g

    $3.59/100g$4.49IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    SchärCheapest

    Schär Maria Biscuits · 125g

    $3.59/100g$4.49IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Schär Maria Biscuits 125g cheapest?
IGA has the lowest price at $4.49 ($3.59/100 g).
What is the unit price of Schär Maria Biscuits 125g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.59/100g.
What is the lowest price ever for Schär Maria Biscuits 125g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Schär Maria Biscuits 125g is $4.49 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.49 at IGA.