Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard — 700g
As of 2 Oct 2026, Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard 700g is cheapest at Coles at $10.50 ($1.50/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $8.40 at Woolworths (22 Sept); highest: $10.50 — currently $10.50 at Coles. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.20/100g
- Average
- $1.41/100g
- Highest
- $1.50/100g
8 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Four'n Twenty | 700g | $10.50 | $1.50/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Four'n Twenty | 6 pack | $10.50 | $1.50/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard 700g cheapest?
- Coles has the lowest price at $10.50 ($1.50/100 g).
- What is the unit price of Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard 700g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.50/100g.
- What is the lowest price ever for Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard 700g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Four'n Twenty Sausage Roll Jumbo Standard 700g is $8.40 at Woolworths (22 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $10.50 at Coles.

