Simson's Pantry Garlic Naan — 750g
As of 2 Oct 2026, Simson's Pantry Garlic Naan 750g is cheapest at Coles at $5.50 ($0.73/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $9.99 — currently $5.50 at Coles. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.73/100g
- Average
- $2.21/100g
- Highest
- $4.00/100g
Coles · 750gNow$0.73/100gAll-time low
Woolworths · 2 packNow$1.20/100g
Harris Farm · 250gNow$4.00/100g
12 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Simson's Pantry | 750g | $5.50 | $0.73/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Simson's Pantry | 2 pack | $3.00 | $1.20/100g | In stock | 2 Oct | |
| Simson's Pantry | 250g | $9.99 | $4.00/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Simson's Pantry Garlic Naan 750g cheapest?
- Coles has the lowest price at $5.50 ($0.73/100 g).
- What is the unit price of Simson's Pantry Garlic Naan 750g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.73/100g.
- What is the lowest price ever for Simson's Pantry Garlic Naan 750g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Simson's Pantry Garlic Naan 750g is $3.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.50 at Coles.


