Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha — 350ml
As of 29 Sept 2026, Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha 350ml is cheapest at Harris Farm at $5.99 ($17.11/1 L) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $5.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $5.99 — currently $5.99 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.80/100ml
- Average
- $0.80/100ml
- Highest
- $0.80/100ml
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Harris Farm | 750ml | $5.99 | $0.80/100mlBest | In stock | 29 Sept | |
| Harris Farm | 350ml | $5.99 | $1.71/100ml | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Harris FarmPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha 350ml cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $5.99 ($17.11/1 L).
- What is the unit price of Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha 350ml?
- Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $1.71/100ml.
- What is the lowest price ever for Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha 350ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Harris Farm Raspberry Lemon Kombucha 350ml is $5.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.99 at Harris Farm.

