Ryde Focus Shot — 60ml

As of 1 Oct 2026, Ryde Focus Shot 60ml is cheapest at IGA at $5.50 ($9.17/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.50 at IGA (1 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.50
Average
$5.50
Highest
$5.50
Lowest ever
$5.50 · Oct '26
Highest ever
$5.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ryde

    RydeCheapest

    Ryde Focus Shot · 60ml

    $9.17/100ml$5.50IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ryde

    RydeCheapest

    Ryde Focus Shot · 60ml

    $9.17/100ml$5.50IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Ryde

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ryde Focus Shot 60ml cheapest?
IGA has the lowest price at $5.50 ($9.17/100 ml).
What is the unit price of Ryde Focus Shot 60ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $9.17/100ml.
What is the lowest price ever for Ryde Focus Shot 60ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ryde Focus Shot 60ml is $5.50 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at IGA.

Categories