OGX Bond Protein Shampoo — 385ml

As of 2 Oct 2026, OGX Bond Protein Shampoo 385ml is cheapest at Coles at $25.00 ($6.49/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $25.00 at Coles (2 Oct); highest: $25.00 — currently $25.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$25.00
Average
$25.00
Highest
$25.00
Lowest ever
$25.00 · Oct '26
Highest ever
$25.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1OGX

    OGXCheapest

    OGX Bond Protein Shampoo · 385ml

    $6.49/100ml$25.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1OGX

    OGXCheapest

    OGX Bond Protein Shampoo · 385ml

    $6.49/100ml$25.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1OGX

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is OGX Bond Protein Shampoo 385ml cheapest?
Coles has the lowest price at $25.00 ($6.49/100 ml).
What is the unit price of OGX Bond Protein Shampoo 385ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $6.49/100ml.
What is the lowest price ever for OGX Bond Protein Shampoo 385ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for OGX Bond Protein Shampoo 385ml is $25.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $25.00 at Coles.

Categories