Nudus Apple Chips — 20g

As of 2 Oct 2026, Nudus Apple Chips 20g is cheapest at Coles at $3.50 ($17.50/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.50 at Coles (2 Oct); highest: $3.50 — currently $3.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.50
Average
$3.50
Highest
$3.50
Lowest ever
$3.50 · Oct '26
Highest ever
$3.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nudus

    NudusCheapest

    Nudus Apple Chips · 20g

    $17.50/100g$3.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nudus

    NudusCheapest

    Nudus Apple Chips · 20g

    $17.50/100g$3.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Nudus

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nudus Apple Chips 20g cheapest?
Coles has the lowest price at $3.50 ($17.50/100 g).
What is the unit price of Nudus Apple Chips 20g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $17.50/100g.
What is the lowest price ever for Nudus Apple Chips 20g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nudus Apple Chips 20g is $3.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.50 at Coles.