Health Lab Double Choc Protein Balls — 200g
As of 2 Oct 2026, Health Lab Double Choc Protein Balls 200g is cheapest at Coles at $12.75 ($6.38/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $10.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $12.75 — currently $12.75 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $5.00/100g
- Average
- $5.00/100g
- Highest
- $5.00/100g
10 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Health Lab | 5 pack | $10.00 | $5.00/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Health Lab | 200g | $12.75 | $6.38/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Health Lab Double Choc Protein Balls 200g cheapest?
- Coles has the lowest price at $12.75 ($6.38/100 g).
- What is the unit price of Health Lab Double Choc Protein Balls 200g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $6.38/100g.
- What is the lowest price ever for Health Lab Double Choc Protein Balls 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Health Lab Double Choc Protein Balls 200g is $10.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $12.75 at Coles.

