Surf Tinted Sunscreen Stick — 12g

As of 2 Oct 2026, Surf Tinted Sunscreen Stick 12g is cheapest at Coles at $10.00 ($83.33/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $10.00 at Coles (2 Oct); highest: $10.00 — currently $10.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.00
Average
$10.00
Highest
$10.00
Lowest ever
$10.00 · Oct '26
Highest ever
$10.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Surf

    SurfCheapest

    Surf Tinted Sunscreen Stick · 12g

    $83.33/100g$10.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Surf

    SurfCheapest

    Surf Tinted Sunscreen Stick · 12g

    $83.33/100g$10.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Surf

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Surf Tinted Sunscreen Stick 12g cheapest?
Coles has the lowest price at $10.00 ($83.33/100 g).
What is the unit price of Surf Tinted Sunscreen Stick 12g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $83.33/100g.
What is the lowest price ever for Surf Tinted Sunscreen Stick 12g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Surf Tinted Sunscreen Stick 12g is $10.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $10.00 at Coles.

Categories