Vittoria Organic Espresso Coffee — 1kg

As of 2 Oct 2026, Vittoria Organic Espresso Coffee 1kg is cheapest at Coles at $38.00 ($3.80/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $38.00 at Coles (2 Oct); highest: $38.00 — currently $38.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$38.00
Average
$38.00
Highest
$38.00
Lowest ever
$38.00 · Oct '26
Highest ever
$38.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

10 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Vittoria

    VittoriaCheapest

    Vittoria Organic Espresso Coffee · 1kg

    $3.80/100g$38.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Vittoria

    VittoriaCheapest

    Vittoria Organic Espresso Coffee · 1kg

    $3.80/100g$38.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Vittoria

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Vittoria Organic Espresso Coffee 1kg cheapest?
Coles has the lowest price at $38.00 ($3.80/100 g).
What is the unit price of Vittoria Organic Espresso Coffee 1kg?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $3.80/100g.
What is the lowest price ever for Vittoria Organic Espresso Coffee 1kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Vittoria Organic Espresso Coffee 1kg is $38.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $38.00 at Coles.

Categories