Coles Mango & Coconut Chia Pudding — 210g

As of 2 Oct 2026, Coles Mango & Coconut Chia Pudding 210g is cheapest at Coles at $5.50 ($2.62/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.50 at Coles (2 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.50
Average
$5.50
Highest
$5.50
Lowest ever
$5.50 · Oct '26
Highest ever
$5.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

8 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Mango & Coconut Chia Pudding · 210g

    $2.62/100g$5.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Mango & Coconut Chia Pudding · 210g

    $2.62/100g$5.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Mango & Coconut Chia Pudding 210g cheapest?
Coles has the lowest price at $5.50 ($2.62/100 g).
What is the unit price of Coles Mango & Coconut Chia Pudding 210g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.62/100g.
What is the lowest price ever for Coles Mango & Coconut Chia Pudding 210g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Mango & Coconut Chia Pudding 210g is $5.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at Coles.