JC's Hot N Spicy Mix Standard — 90g

As of 2 Oct 2026, JC's Hot N Spicy Mix Standard 90g is cheapest at Coles at $3.70 ($4.11/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.70 at Coles (2 Oct); highest: $3.70 — currently $3.70 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.70
Average
$3.70
Highest
$3.70
Lowest ever
$3.70 · Oct '26
Highest ever
$3.70 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1JC's

    JC'sCheapest

    JC's Hot N Spicy Mix Standard · 90g

    $4.11/100g$3.70Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1JC's

    JC'sCheapest

    JC's Hot N Spicy Mix Standard · 90g

    $4.11/100g$3.70Coles
1 brand available
Coles
  1. 1JC's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is JC's Hot N Spicy Mix Standard 90g cheapest?
Coles has the lowest price at $3.70 ($4.11/100 g).
What is the unit price of JC's Hot N Spicy Mix Standard 90g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $4.11/100g.
What is the lowest price ever for JC's Hot N Spicy Mix Standard 90g?
The lowest price OpenOrder has recorded for JC's Hot N Spicy Mix Standard 90g is $3.70 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.70 at Coles.