Tony's Chocolonely Milk — 180g

As of 1 Oct 2026, Tony's Chocolonely Milk 180g is cheapest at IGA at $8.95 ($4.97/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.95 at IGA (1 Oct); highest: $8.95 — currently $8.95 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.95
Average
$8.95
Highest
$8.95
Lowest ever
$8.95 · Oct '26
Highest ever
$8.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Tony's Chocolonely

    Tony's ChocolonelyCheapest

    Tony's Chocolonely Milk · 180g

    $4.97/100g$8.95IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Tony's Chocolonely

    Tony's ChocolonelyCheapest

    Tony's Chocolonely Milk · 180g

    $4.97/100g$8.95IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Tony's Chocolonely

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Tony's Chocolonely Milk 180g cheapest?
IGA has the lowest price at $8.95 ($4.97/100 g).
What is the unit price of Tony's Chocolonely Milk 180g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $4.97/100g.
What is the lowest price ever for Tony's Chocolonely Milk 180g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Tony's Chocolonely Milk 180g is $8.95 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.95 at IGA.