E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner — 1g

As of 2 Oct 2026, E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner 1g is cheapest at Coles at $6.00 ($60.00/10 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Coles (2 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1E.l.f.

    E.l.f.Cheapest

    E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner · 1g

    $60.00/10g$6.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1E.l.f.

    E.l.f.Cheapest

    E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner · 1g

    $60.00/10g$6.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1E.l.f.

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner 1g cheapest?
Coles has the lowest price at $6.00 ($60.00/10 g).
What is the unit price of E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner 1g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $600.00/100g.
What is the lowest price ever for E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner 1g?
The lowest price OpenOrder has recorded for E.l.f. Dark Cocoa Lip Liner 1g is $6.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at Coles.

Categories