Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & — 250g

As of 2 Oct 2026, Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & 250g is cheapest at IGA at $4.45 ($1.78/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.45 at IGA (1 Oct); highest: $4.45 — currently $4.45 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.45
Average
$4.45
Highest
$4.45
Lowest ever
$4.45 · Oct '26
Highest ever
$4.45 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kingland

    KinglandCheapest

    Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & · 250g

    $1.78/100g$4.45IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kingland

    KinglandCheapest

    Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & · 250g

    $1.78/100g$4.45IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Kingland

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & 250g cheapest?
IGA has the lowest price at $4.45 ($1.78/100 g).
What is the unit price of Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & 250g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $1.78/100g.
What is the lowest price ever for Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & 250g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kingland Soy Mango Peach Yoghurt & 250g is $4.45 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.45 at IGA.

Categories