Lello Artisan Fusillioni — 400g

As of 30 Sept 2026, Lello Artisan Fusillioni 400g is cheapest at Woolworths at $6.95 ($1.74/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $6.95 at Woolworths (30 Sept); highest: $6.95 — currently $6.95 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.95
Average
$6.95
Highest
$6.95
Lowest ever
$6.95 · Sep '26
Highest ever
$6.95 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Lello

    LelloCheapest

    Lello Artisan Fusillioni · 400g

    $1.74/100g$6.95Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Lello

    LelloCheapest

    Lello Artisan Fusillioni · 400g

    $1.74/100g$6.95Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Lello

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lello Artisan Fusillioni 400g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $6.95 ($1.74/100 g).
What is the unit price of Lello Artisan Fusillioni 400g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $1.74/100g.
What is the lowest price ever for Lello Artisan Fusillioni 400g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lello Artisan Fusillioni 400g is $6.95 at Woolworths (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $6.95 at Woolworths.