Pico Organic Super Dark Chocolate — 80g

As of 1 Oct 2026, Pico Organic Super Dark Chocolate 80g is cheapest at IGA at $9.45 ($11.81/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Pico

    PicoCheapest

    Pico Organic Super Dark Chocolate · 80g

    $11.81/100g$9.45IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Pico

    PicoCheapest

    Pico Organic Super Dark Chocolate · 80g

    $11.81/100g$9.45IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Pico

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pico Organic Super Dark Chocolate 80g cheapest?
IGA has the lowest price at $9.45 ($11.81/100 g).
What is the unit price of Pico Organic Super Dark Chocolate 80g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $11.81/100g.