Freedom Honey Cashew Granola — 360g

As of 2 Oct 2026, Freedom Honey Cashew Granola 360g is cheapest at Woolworths at $9.00 ($2.50/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.00 at Coles (2 Oct); highest: $9.00 — currently $9.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.00
Average
$9.00
Highest
$9.00
Lowest ever
$9.00 · Oct '26
Highest ever
$9.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

7 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Freedom Honey Cashew Granola 360g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $9.00 ($2.50/100 g).
How much does Freedom Honey Cashew Granola 360g cost?
Prices range from $9.00 to $9.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $9.00.
What is the unit price of Freedom Honey Cashew Granola 360g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $2.50/100g.
Which supermarkets sell Freedom Honey Cashew Granola 360g?
Freedom Honey Cashew Granola 360g is available at Woolworths and Coles.
What is the lowest price ever for Freedom Honey Cashew Granola 360g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Freedom Honey Cashew Granola 360g is $9.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.00 at Woolworths.