W&r Yakisoba Noodle Chicken — 430g

As of 1 Oct 2026, W&r Yakisoba Noodle Chicken 430g is cheapest at IGA at $11.99 ($2.79/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $11.99 at IGA (1 Oct); highest: $11.99 — currently $11.99 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$11.99
Average
$11.99
Highest
$11.99
Lowest ever
$11.99 · Oct '26
Highest ever
$11.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1W&r

    W&rCheapest

    W&r Yakisoba Noodle Chicken · 430g

    $2.79/100g$11.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1W&r

    W&rCheapest

    W&r Yakisoba Noodle Chicken · 430g

    $2.79/100g$11.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1W&r

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is W&r Yakisoba Noodle Chicken 430g cheapest?
IGA has the lowest price at $11.99 ($2.79/100 g).
What is the unit price of W&r Yakisoba Noodle Chicken 430g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $2.79/100g.
What is the lowest price ever for W&r Yakisoba Noodle Chicken 430g?
The lowest price OpenOrder has recorded for W&r Yakisoba Noodle Chicken 430g is $11.99 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $11.99 at IGA.