X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow — 160g

As of 2 Oct 2026, X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow 160g is cheapest at IGA at $3.45 ($2.16/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.45 at IGA (1 Oct); highest: $3.45 — currently $3.45 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.45
Average
$3.45
Highest
$3.45
Lowest ever
$3.45 · Oct '26
Highest ever
$3.45 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1X Treme

    X TremeCheapest

    X-Treme Sour Straps Rainbow · 160g

    $2.16/100g$3.45IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1X Treme

    X TremeCheapest

    X-Treme Sour Straps Rainbow · 160g

    $2.16/100g$3.45IGA
1 brand available
IGA
  1. 1X Treme

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow 160g cheapest?
IGA has the lowest price at $3.45 ($2.16/100 g).
What is the unit price of X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow 160g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $2.16/100g.
What is the lowest price ever for X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow 160g?
The lowest price OpenOrder has recorded for X Treme X-Treme Sour Straps Rainbow 160g is $3.45 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.45 at IGA.