E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil — 7.6ml

As of 2 Oct 2026, E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil 7.6ml is cheapest at Coles at $18.00 ($23.68/10 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $18.00 at Coles (2 Oct); highest: $18.00 — currently $18.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$18.00
Average
$18.00
Highest
$18.00
Lowest ever
$18.00 · Oct '26
Highest ever
$18.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

6 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1E.l.f.

    E.l.f.Cheapest

    E.l.f Jam Session Lip Oil · 7.6ml

    $23.68/10ml$18.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1E.l.f.

    E.l.f.Cheapest

    E.l.f Jam Session Lip Oil · 7.6ml

    $23.68/10ml$18.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1E.l.f.

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil 7.6ml cheapest?
Coles has the lowest price at $18.00 ($23.68/10 ml).
What is the unit price of E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil 7.6ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $236.80/100ml.
What is the lowest price ever for E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil 7.6ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for E.l.f. E.l.f Jam Session Lip Oil 7.6ml is $18.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $18.00 at Coles.

Categories