Coles Apple Slices In Juice — 410g

As of 1 Oct 2026, Coles Apple Slices In Juice 410g is cheapest at Coles at $2.25 ($5.49/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.25 at Coles (1 Oct); highest: $2.25 — currently $2.25 at Coles. Tracked since June 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.25
Average
$2.25
Highest
$2.25
Lowest ever
$2.25 · Jun '26
Highest ever
$2.25 · Jun '26
Trend
Steady
At the average price

50 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

ColesIn stock
1 Oct
$2.25$0.55/100gBest
Coles · 410g
ColesIn stock
Last seen 14 Juneout of date · not compared
$2.25$0.55/100g
Coles · 410g

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Apple Slices In Juice · 410g

    $5.49/1kg$2.25Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Apple Slices In Juice · 410g

    $5.49/1kg$2.25Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Apple Slices In Juice 410g cheapest?
Coles has the lowest price at $2.25 ($5.49/1 kg).
What is the unit price of Coles Apple Slices In Juice 410g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.55/100g.
What is the lowest price ever for Coles Apple Slices In Juice 410g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Apple Slices In Juice 410g is $2.25 at Coles (1 Oct), since we began tracking in June 2026. The current cheapest price is $2.25 at Coles.

Categories