The Deli Kabana · AU — 220g

As of 1 Oct 2026, The Deli Kabana · AU 220g is cheapest at Coles at $5.30 ($24.09/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.30 at Coles (1 Oct); highest: $5.30 — currently $5.30 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.30
Average
$5.30
Highest
$5.30
Lowest ever
$5.30 · Oct '26
Highest ever
$5.30 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1The Deli

    The DeliCheapest

    The Deli Kabana · AU · 220g

    $24.09/1kg$5.30Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1The Deli

    The DeliCheapest

    The Deli Kabana · AU · 220g

    $24.09/1kg$5.30Coles
1 brand available
Coles
  1. 1The Deli

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is The Deli Kabana · AU 220g cheapest?
Coles has the lowest price at $5.30 ($24.09/1 kg).
What is the unit price of The Deli Kabana · AU 220g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.41/100g.
What is the lowest price ever for The Deli Kabana · AU 220g?
The lowest price OpenOrder has recorded for The Deli Kabana · AU 220g is $5.30 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.30 at Coles.