M&S Penny Bazaar Shortbread Standard — 230g

As of 2 Oct 2026, M&S Penny Bazaar Shortbread Standard 230g is cheapest at Coles at $15.00 ($6.52/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $15.00 at Coles (2 Oct); highest: $15.00 — currently $15.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$15.00
Average
$15.00
Highest
$15.00
Lowest ever
$15.00 · Oct '26
Highest ever
$15.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1M&S

    M&SCheapest

    Penny Bazaar Shortbread Standard · 230g

    $6.52/100g$15.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1M&S

    M&SCheapest

    Penny Bazaar Shortbread Standard · 230g

    $6.52/100g$15.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1M&S

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is M&S Penny Bazaar Shortbread Standard 230g cheapest?
Coles has the lowest price at $15.00 ($6.52/100 g).
What is the unit price of M&S Penny Bazaar Shortbread Standard 230g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $6.52/100g.
What is the lowest price ever for M&S Penny Bazaar Shortbread Standard 230g?
The lowest price OpenOrder has recorded for M&S Penny Bazaar Shortbread Standard 230g is $15.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $15.00 at Coles.