Della Rosa Pepperoni Pizza Slices — 2 pack
As of 1 Oct 2026, Della Rosa Pepperoni Pizza Slices 2 pack is cheapest at Woolworths at $6.00 ($1.00/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $4.95 at Woolworths (1 Oct); highest: $6.50 — currently $6.00 at Woolworths. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.92/100g
- Average
- $0.96/100g
- Highest
- $1.00/100g
Woolworths · 2 packNow$1.00/100g
Woolworths · 420gNow$1.18/100gLow
Coles · 600gLast seen 23 Sept$1.08/100g
25 prices recorded · 9 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Della Rosa | 2 pack | $6.00 | $1.00/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Della Rosa | 420g | $4.95 | $1.18/100g | In stock | 1 Oct | |
| Della Rosa | 2 pack | $5.80 | $0.97/100g | In stock | 8 Mayout of date · not compared | |
| Della Rosa | 600g | $6.50 | $1.08/100g | In stock | 23 Septout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Della Rosa Pepperoni Pizza Slices 2 pack cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $6.00 ($1.00/100 g).
- What is the unit price of Della Rosa Pepperoni Pizza Slices 2 pack?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $1.00/100g.
- What is the lowest price ever for Della Rosa Pepperoni Pizza Slices 2 pack?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Della Rosa Pepperoni Pizza Slices 2 pack is $4.95 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $6.00 at Woolworths.

