Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar — 145g

As of 30 Sept 2026, Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar 145g is cheapest at IGA at $4.40 ($3.03/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $4.40 at IGA (30 Sept); highest: $4.40 — currently $4.40 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.40
Average
$4.40
Highest
$4.40
Lowest ever
$4.40 · Sep '26
Highest ever
$4.40 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Uncle TobysCheapest

    Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar · 145g

    $3.03/100g$4.40IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Uncle TobysCheapest

    Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar · 145g

    $3.03/100g$4.40IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar 145g cheapest?
IGA has the lowest price at $4.40 ($3.03/100 g).
What is the unit price of Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar 145g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.03/100g.
What is the lowest price ever for Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar 145g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Uncle Tobys Kitkat Muesli Bar 145g is $4.40 at IGA (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $4.40 at IGA.