Rexona Varieties — 250ml

As of 29 Sept 2026, Rexona Varieties 250ml is cheapest at Spudshed at $3.50 ($1.40/100 ml) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.50 at Spudshed (29 Sept); highest: $3.50 — currently $3.50 at Spudshed. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.50
Average
$3.50
Highest
$3.50
Lowest ever
$3.50 · Sep '26
Highest ever
$3.50 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    RexonaCheapest

    Rexona Varieties · 250ml

    $1.40/100ml$3.50Spudshed

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    RexonaCheapest

    Rexona Varieties · 250ml

    $1.40/100ml$3.50Spudshed

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Rexona Varieties 250ml cheapest?
Spudshed has the lowest price at $3.50 ($1.40/100 ml).
What is the unit price of Rexona Varieties 250ml?
Priced per 100ml. Spudshed offers the best value at $1.40/100ml.
What is the lowest price ever for Rexona Varieties 250ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Rexona Varieties 250ml is $3.50 at Spudshed (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.50 at Spudshed.