Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup — 75g
As of 1 Oct 2026, Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup 75g is cheapest at Woolworths at $1.90 ($2.53/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.90 at Woolworths (1 Oct); highest: $1.90 — currently $1.90 at Woolworths. Tracked since July 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.90
- Average
- $1.90
- Highest
- $1.90
At the average price
8 prices recorded · 1 change shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Indomie | 75g | $1.90 | $2.53/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Indomie | 75g | $1.90 | $2.53/100g | In stock | 27 Julyout of date · not compared |
$1.90$2.53/100gBest
Indomie · 75g
$1.90$2.53/100g
Indomie · 75g
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup 75g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $1.90 ($2.53/100 g).
- What is the unit price of Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup 75g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $2.53/100g.
- What is the lowest price ever for Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup 75g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Indomie Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles Cup 75g is $1.90 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $1.90 at Woolworths.
