Seakist Squid Standard — 360g

As of 29 Sept 2026, Seakist Squid Standard 360g is cheapest at Coles at $5.00 ($13.89/1 kg) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Coles (29 Sept); highest: $5.00 — currently $5.00 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Sep '26
Highest ever
$5.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Seakist

    SeakistCheapest

    Seakist Squid Standard · 360g

    $13.89/1kg$5.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Seakist

    SeakistCheapest

    Seakist Squid Standard · 360g

    $13.89/1kg$5.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Seakist

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Seakist Squid Standard 360g cheapest?
Coles has the lowest price at $5.00 ($13.89/1 kg).
What is the unit price of Seakist Squid Standard 360g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.39/100g.
What is the lowest price ever for Seakist Squid Standard 360g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Seakist Squid Standard 360g is $5.00 at Coles (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.00 at Coles.