Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter — 130g
As of 1 Oct 2026, Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter 130g is cheapest at IGA at $6.60 ($5.08/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.75 at IGA (1 Oct); highest: $6.60 — currently $6.60 at IGA. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $5.08/100g
- Average
- $5.08/100g
- Highest
- $5.08/100g
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Violet Crumble | 130g | $6.60 | $5.08/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Violet Crumble | 50g | $2.75 | $5.50/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
IGAPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter 130g cheapest?
- IGA has the lowest price at $6.60 ($5.08/100 g).
- What is the unit price of Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter 130g?
- Priced per 100g. IGA offers the best value at $5.08/100g.
- What is the lowest price ever for Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter 130g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Violet Crumble Choc Honeycomb Peanut Butter 130g is $2.75 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.60 at IGA.