Ayam Reduced Salt Soy Sauce — 210ml

As of 30 Sept 2026, Ayam Reduced Salt Soy Sauce 210ml is cheapest at Woolworths at $3.50 ($1.67/100 ml) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.50 at Woolworths (30 Sept); highest: $3.50 — currently $3.50 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.50
Average
$3.50
Highest
$3.50
Lowest ever
$3.50 · Sep '26
Highest ever
$3.50 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Reduced Salt Soy Sauce · 210ml

    $1.67/100ml$3.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Reduced Salt Soy Sauce · 210ml

    $1.67/100ml$3.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Ayam

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ayam Reduced Salt Soy Sauce 210ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.50 ($1.67/100 ml).
What is the unit price of Ayam Reduced Salt Soy Sauce 210ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $1.67/100ml.
What is the lowest price ever for Ayam Reduced Salt Soy Sauce 210ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ayam Reduced Salt Soy Sauce 210ml is $3.50 at Woolworths (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.50 at Woolworths.