BFree Low Carb High Protein Wraps — 210g

As of 1 Oct 2026, BFree Low Carb High Protein Wraps 210g is cheapest at Coles at $8.40 ($4.00/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.40 at Coles (1 Oct); highest: $8.40 — currently $8.40 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100g over time
Lowest
$4.00/100g
Average
$4.00/100g
Highest
$4.00/100g
Lowest ever
$4.00/100g · Sep '26
Highest ever
$4.00/100g · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1BFree

    BFreeCheapest

    BFree Low Carb High Protein Wraps · 210g

    $4.00/100g$8.40Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1BFree

    BFreeCheapest

    BFree Low Carb High Protein Wraps · 210g

    $4.00/100g$8.40Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is BFree Low Carb High Protein Wraps 210g cheapest?
Coles has the lowest price at $8.40 ($4.00/100 g).
What is the unit price of BFree Low Carb High Protein Wraps 210g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $4.00/100g.
What is the lowest price ever for BFree Low Carb High Protein Wraps 210g?
The lowest price OpenOrder has recorded for BFree Low Carb High Protein Wraps 210g is $8.40 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.40 at Coles.

Categories