Hakubaku Cha Soba Noodles — 200g

As of 2 Oct 2026, Hakubaku Cha Soba Noodles 200g is cheapest at Coles at $4.00 ($2.00/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.00 at Coles (2 Oct); highest: $4.00 — currently $4.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.00
Average
$4.00
Highest
$4.00
Lowest ever
$4.00 · Oct '26
Highest ever
$4.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hakubaku

    HakubakuCheapest

    Hakubaku Cha Soba Noodles · 200g

    $2.00/100g$4.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hakubaku

    HakubakuCheapest

    Hakubaku Cha Soba Noodles · 200g

    $2.00/100g$4.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Hakubaku

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Hakubaku Cha Soba Noodles 200g cheapest?
Coles has the lowest price at $4.00 ($2.00/100 g).
What is the unit price of Hakubaku Cha Soba Noodles 200g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.00/100g.
What is the lowest price ever for Hakubaku Cha Soba Noodles 200g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Hakubaku Cha Soba Noodles 200g is $4.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.00 at Coles.

Categories