Dongwon Sliced Rice Cake Standard — 320g

As of 29 Sept 2026, Dongwon Sliced Rice Cake Standard 320g is cheapest at Harris Farm at $5.29 ($16.53/1 kg) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $5.29 at Harris Farm (29 Sept); highest: $5.29 — currently $5.29 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.29
Average
$5.29
Highest
$5.29
Lowest ever
$5.29 · Sep '26
Highest ever
$5.29 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Dongwon Sliced Rice Cake Standard

    Dongwon Sliced Rice Cake StandardCheapest

    320g

    $16.53/1kg$5.29Harris Farm

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Dongwon Sliced Rice Cake Standard

    Dongwon Sliced Rice Cake StandardCheapest

    320g

    $16.53/1kg$5.29Harris Farm
1 brand available
Harris Farm
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Dongwon Sliced Rice Cake Standard 320g cheapest?
Harris Farm has the lowest price at $5.29 ($16.53/1 kg).
What is the unit price of Dongwon Sliced Rice Cake Standard 320g?
Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $1.65/100g.
What is the lowest price ever for Dongwon Sliced Rice Cake Standard 320g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Dongwon Sliced Rice Cake Standard 320g is $5.29 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.29 at Harris Farm.