Choice Mi Goreng Noodle — 75g

As of 2 Oct 2026, Choice Mi Goreng Noodle 75g is cheapest at Woolworths at $1.00 ($1.33/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $1.00 — currently $1.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.00
Average
$1.00
Highest
$1.00
Lowest ever
$1.00 · Oct '26
Highest ever
$1.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

7 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Choice

    ChoiceCheapest

    Choice Mi Goreng Noodle · 75g

    $1.33/100g$1.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Choice

    ChoiceCheapest

    Choice Mi Goreng Noodle · 75g

    $1.33/100g$1.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Choice

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Choice Mi Goreng Noodle 75g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $1.00 ($1.33/100 g).
What is the unit price of Choice Mi Goreng Noodle 75g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $1.33/100g.
What is the lowest price ever for Choice Mi Goreng Noodle 75g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Choice Mi Goreng Noodle 75g is $1.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.00 at Woolworths.

Categories