Divella Potato Gnocchi Di Patate — 500g

As of 1 Oct 2026, Divella Potato Gnocchi Di Patate 500g is cheapest at Coles at $2.95 ($0.59/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.95 at Coles (1 Oct); highest: $2.95 — currently $2.95 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.95
Average
$2.95
Highest
$2.95
Lowest ever
$2.95 · Oct '26
Highest ever
$2.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Divella

    DivellaCheapest

    Divella Potato Gnocchi Di Patate · 500g

    $0.59/100g$2.95Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Divella

    DivellaCheapest

    Divella Potato Gnocchi Di Patate · 500g

    $0.59/100g$2.95Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Divella

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Divella Potato Gnocchi Di Patate 500g cheapest?
Coles has the lowest price at $2.95 ($0.59/100 g).
What is the unit price of Divella Potato Gnocchi Di Patate 500g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.59/100g.
What is the lowest price ever for Divella Potato Gnocchi Di Patate 500g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Divella Potato Gnocchi Di Patate 500g is $2.95 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.95 at Coles.